Гибрид Прайм - семена подсолнечника от НИС

100
грн.
200
грн.
Характеристики

Гібрид соняшника “Прайм” - рослинна форма маслинного спрямування, яка дає високий врожай. При цьому він не вимагає великих витрат, так як може вирощуватися в складних кліматичних умовах Півдня. Використовується сорт на зерно, а також в якості корму для тварин: в оболонках насіння відсутній танін, який ускладнює процес перетравлювання. Гібрид має високу стійкість до Гранстару.

Створений гібрид Науковим Інститутом Селекції (НІС). Гербіциди, діючою речовиною яких є хімічна речовина трибенурон-метил (Гранстар, Містард, Експрес), ефективно знищують однорічні і багаторічні бур’яни (в т.ч. дводольні), включаючи багаторічний осот, амброзію, незалежно від кількості вологи в ґрунті. Технологія виробництва соняшника із застосуванням таких гербіцидів, отримала назву SUMO, EXPRESS SUN.

Виробник пропонує вирощувати середньоранній гібрид соняшника Прайм в зоні степу та лісостепу, для яких характерна мінімальна кількість опадів в період вегетації. Гібрид забезпечує високу рентабельність в умовах екстремальних посух, стійкий до стресу, хвороб. Виробничий цикл від сходів до збору врожаю становить 108-110 днів. Це найбільш засухо- і стресостійка форма серед оброблюваних в країні.

Морфологічна характеристика та обробка

Соняшник Прайм витримує одно- і дворазову гербіцидну обробку поля в стадії 1-4 і 6-8 листків. Перевага технології SUMO перед системою Clearfield полягає в тому, що врожайність основної культури підвищується, можна варіювати дози внесених гербіцидів, немає обмежень у виборі наступних культур сівозмін, незалежність результату від зовнішніх факторів. Насіння гібриду соняшнику.

Прайм висівають в кінці квітня. Фаза цвітіння припадає на початок липня. Фахівці установи Науковий інститут селекції (НІС) рекомендують застосовувати в посівах соняшнику комплексне органічно-мінеральне добриво з фунгіцидною дією, яке забезпечує максимальну виповненість насіння.

Висота центрального стебла становить 170-180 см. Коефіцієнт кущіння - 2-3 бали. Листя широке, світло-зелене, зберігається протягом всього періоду вегетації. Це дає змогу використовувати рослину для сінозаготівлі. Потенційна врожайність 51 ц/га, середня врожайність в полях, яку показував соняшник Прайм, від 35 до 41 ц/га. Рекомендована густота стояння рослин на момент збирання в зоні лісостепу становить 60-65 тис. рослин/га, в степовій зоні - 55-60 тис. рослин/Га. Купити насіння гібриду Прайм можна на сайті, заповнивши форму замовлення.

Стійкість

Стебла рослин стійкі до сильних вітрів, більшості хвороб. Гібрид соняшнику Прайм має високу толерантність до фомопсису, соняшникової молі, іржі, борошнистої роси, сірої та білої гнилі на генетичному рівні. Виявляє стійкість до паразитуючого буряну вовчка рас А-G. Рослина стійка до соняшникової вогнівки. Гібрид добре витримує низькі температури, характеризується екологічною пластичністю. Для обробки рослин рекомендується використовувати органо-мінеральне добриво з фунгіцидною дією від НІС. Стабільний урожай соняшника можна отримати навіть на ґрунті з недостатнім агрофоном.

Обробка насіння

  • Фаєр, ТН: 3 л/т
  • Командор Екстра: 6 л/т
  • Powerfol Energy Seeds

Ціна

Купити насіння гібриду соняшнику від НІС можна в категорії насіння Стандарт (50-59 г), Екстра (60-69 г) і Екстра + (60-69 г). Насіння розфасоване, проінкрустоване та сортоване в залежності від категорії. Виробник не припиняє роботу по вдосконаленню насіннєвого фонду. Гібрид соняшнику Прайм по праву займає почесне місце в колекції. Щоб купити насіння гібриду Прайм, заповніть необхідні поля замовлення.

Відео про гібрид Прайм

Made on
Tilda