Доставка і оплата

 • /
 • Оплата

  1. Післяплата. У цьому випадку оплата провадиться за фактом, після перевірки та отримання товару на пошті. Ви зможете переконатись у цілісності упаковки, перевірити дату виготовлення, комплектність свого замовлення та лише після цього заплатити за нього. Але в цьому випадку доведеться заплатити 2% від суми замовлення за послугу пересилання грошей + фіксований тариф за доставку товару 20 грн.


  2. Оплата на банківську картку. Варіант для тих, хто не бажає переплачувати за доставку. У цьому випадку ви не оплачуєте пересилання грошей – лише доставку товару. Відвантаження замовлення здійснюється після зарахування грошей на картку. (Перед оплатою потрібно уточнити наявність на складі)

  3. Безготівковий розрахунок (для юр. та фіз. осіб). Спосіб оплати для всіх видів юридичних та фізичних осіб за реквізитами нашої компанії.

  4. Готівкою у складі м. Миколаїв за адресою, вказаною на сторінці «Контакти»

 • Доставка
  1. Самовивіз зі складу в м. Миколаїв за адресою, вказаною на сторінці «Контакти»

  2. Нова пошта - доставка по Україні. Насіння зі складу відправляється на відділення Нової пошти, який вказує покупець у його населений пункт. Потім ми повідомляємо клієнта про номер вантажної декларації. Після доставки насіння перевізник надішле Вам СМС відповідного змісту. Далі Вам потрібно
 • Повернення
  Обмін та повернення товару у перші 14 днів після покупки в магазині. Згідно з Законом про захист прав споживача, покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки. Будь ласка, зверніть увагу — обмінювати чи повертати можна тільки новий товар, який не вживається та не має слідів використання. Обмін або повернення товару здійснюється на торговій точці, де купувався товар.
Замовити насіння або отримати консультацію
Made on
Tilda