Доставка насіння поштою. Як оплатити?

На сайті опублікована необхідна інформація, на основі якої Ви зможете прийняти рішення про покупку. У разі виникнення питань у Вас є можливість звернутися до представників компанії за допомогою телефонів, номери яких розміщені внизу кожної сторінки або на сторінці «Контакти». Також Ви можете замовити зворотний дзвінок в спеціальній формі. Коли ці процедури завершені, необхідно оплатити товар, а потім дочекатися його доставки.

Доставка насіння поштою

Ми намагаємося робити все можливе, щоб географія поставок нашого товару збільшувалася кожен сезон. Наші поставки охоплюють всі районні та обласні центри України. Для більш зручної та швидкої доставки ми хотіли б порекомендувати Вам скористатися сервісом «Інтайм», «Нова пошта», «Укр пошта». Ці служби змогли максимально якісно розвинути адресну доставку, мережа складів, пунктуальність логістику.
Ми співпрацюємо з такими найбільшими містами України, як Київ, Донецьк, Одеса, Харків, Маріуполь, Кривий Ріг, Бердянськ, Краматорськ, Павлоград, Дніпродзержинськ, Рівне, Чернівці, Мелітополь, Миколаїв, Дніпро, Запоріжжя, Горлівка, Житомир, Суми, Хмельницький, Луцьк, Тернопіль, Кам'янець-Подільський, Сєвєродонецьк, Полтава, Черкаси, Чернігів, Луганськ, Вінниця, Херсон, Івано-Франківськ, Львів, Слов'янськ, Кіровоград.

Доставка насіння зі складу

Насіння зі складу відправляються на склад, який вказує покупець в його населений пункт. Потім ми повідомляємо клієнту номер вантажної декларації. Після доставки насіння перевізник відправить Вам СМС відповідного змісту. Далі Вам потрібно вказати на складі номер декларації, пред'явити документ, що ідентифікує особу і забрати товар.

Оплата товара

Ви отримуєте рахунок з реквізитами на вказаний e-mail адресу, після чого здійснюєте оплату замовлення в будь-якому відділенні банку. Щоб зробити це, потрібно роздрукувати рахунок і віддати його касовому працівникові. За допомогою «післяплати» Ви оплачуєте тільки перевезення грошей, ми ж відповідаємо за оплату доставки. Більш детальну інформацію, що стосується оплати і доставки, з радістю нададуть наші оператори під час телефонної розмови.

Зв'язатися з нами

  • Сайт
  • Магазин