Сорт Люкс - насіння соняшнику від НІС

100
грн.
200
грн.

Характеристики

Сорт соняшника Люкс - кондитерського напрямку з дуже великими сім'янками, адаптований до обробітку в будь-якому регіоні на всіх типах грунтів. Виведений в Науковому Інституті селекції (НІС) шляхом відбору кращих зразків лінії Донський великоплідний, багаторазово схрещувалися з найбільш стійкими крупнонасінними формами соняшнику. Допущений до обробітку і введений до реєстру сортів України в 2012 році. Наша компанія пропонує купити насіння соняшнику від НІС, що пройшли калібрування і необхідний контроль.

Відповідно до опису сорту, дозрівання проходить в середні терміни. Для повного циклу розвитку від сходів до збирання потрібно 100-105 днів, період сходи - цвітіння 55 днів. Сорт соняшника Люкс проявляє високу врожайність на всіх типах грунтів, чуйний на внесення мінеральних добрив, органічних - під попередник. Потенціал продуктивності 4,5-4,8 т / га, середні врожаї по 3,2-3,4 т / га. Сім'янки великі чорного кольору, добре виконані, довжиною 12-14 мм. Маса 1000 насінин 135-145 г. Купити насіння сорт Люкс можна на нашому сайті. Фахівці підкажуть як правильно підібрати норму висіву і скільки насіння знадобиться. Цей соняшник користується незмінним попитом, його товарність щорічна, дуже висока.

Соняшник Люкс добре запилюється в будь-яких погодних умовах, сам служить медоносом. Підходить для середнього строку сівби в середині травня для прибирання в другій декаді вересня, коли в більшості регіонів стоїть суха тепла погода, сприятлива для прибирання. Купити насіння соняшнику можна з доставкою.

Стійкість

Важливим фактором при вирощуванні культури соняшнику є стійкість посіву до хвороб і шкідників.
Випробування, проведені в Науковому Інституті селекції, підтверджують, що соняшник Люкс проявляє дуже високу стійкість до іржі та несправжньої борошнистої роси, вищою за середню - до фомозу, фомопсису, сірої та білої гнилей.
Стійкий до пошкодження шкідником подсолнечниковой міллю.
У сорту соняшнику Люкс присутня генетична стійкість до вовчка рас А-Е.

Обробка насіння

Для запобігання розвитку захворювань в початковий період росту насіння обробляється протруйниками з фунгицидно-пестицидним дією і регуляторами росту з макро- і мікроелементами:
  • Фаєр, ТН: 3 л/т
  • Командор Екстра: 6 л/т
  • Powerfol Energy Seeds

Ціна

Купити насіння сорт Люкс можна вигідно на нашому сайті, заповнивши форму, у нас здійснюється безкоштовна поштова доставка по всій країні.
Made on
Tilda