Гібрид Конка - насіння соняшнику від НІС

100
грн.
200
грн.
Новий гібрид соняшнику Конка створений у 2021 році у Науковому Інституті Селекції із застосуванням інноваційних методів, що забезпечує стабільно високу врожайність у всіх природних зонах. Призначений для класичної технології вирощування, олійного спрямування. Придбати гібрид Конка можна на нашому сайті з доставкою у всі регіони України.
Морфологічні характеристики

Висота рослин 140-168 см, стебла не вилягають. Кошик опуклий, діаметром 21-24 см, злегка нахилений, заповнений сім'янками на 100%. При повному дозріванні не обсипається. Середня врожайність соняшнику Конка 4,0 т/га, на хорошому агрофоні можна досягти підвищення врожайності до 5,0 т/га за потенціалу 5,2 т/га. Олійність насіння 50-54%.

Агрономічні характеристики та переваги

Гібрид соняшнику Конка відноситься до середньостиглих різновидів. Тривалість вегетації рослин від сходів до зрілості насіння становить 107-111 діб, період від сходів до фази цвітіння понад 75 % рослин 70-75 діб.

Як вказують фахівці Наукового Інституту Селекції, у початкові фази вегетації коренева система у соняшнику Конка має схильність до потужного розвитку, що забезпечує швидко наростаючу біомасу необхідним обсягом вологи, рослини впевнено виграють у конкурентному зростанні з бур'янами, виявляють високу посухостійкість і сильність. . Купити гібрид соняшнику від НІС нескладно у нашому магазині, для чого слід заповнити форму оплати та доставки.

Рекомендації щодо норм висіву

  • У Науковому Інституті Селекції для гібриду соняшнику Конка розроблено рекомендації щодо посіву насіння із забезпеченням заданої щільності рослин у передзбиральний період для різних природних зон, ґрунтуючись на рівнях зволоження.
Для природних зон:
  • із недостатнім зволоженням – 40-45 тис. рослин на 1 га;
  • із помірним зволоженням – 45-50 тис. рослин на 1 га;
  • із достатнім зволоженням – 50-55 тис. рослин на 1 га.

Стійкість

Інноваційний гібрид соняшника Конка виявляє високу стійкість до нових рас заразки А-G+. На всіх етапах розвитку протистоїть захворювання фомопсисом, фомозом, склеротініозом, сірою гниллю на високому рівні.

Обробка насіння

Науковий Інститут Селекції проводить передпосівну обробку насіння такими складами та дозуваннями:
  • Фаєр, ТН: 3 л/т
  • Командор Екстра: 6 л/т
  • Powerfol Energy Seeds
Купити гібрид соняшнику від НІС – це означає забезпечити посівну кампанію на всі 100 % від перевіреного постачальника та гарантовано отримати запланований урожай!
Made on
Tilda