Гібрид Гранд Адмірал 7+ - насіння соняшнику від НІС

100
грн.
200
грн.
Стійкий до раси Вовчку 7+
Новий міжлінійний гібрид соняшнику Гранд Адмірал 7+, середньо-раннього терміну дозрівання, виведений Науковим інститутом селекції (НІС). Рекомендований для природно-кліматичної зони степу і лісостепу з невеликою кількістю опадів, що випадають за період вегетації.

Характеристики

Соняшник Гранд Адмірал 7+ має вегетаційний період 100-105 діб, проявляє високу стійкість до нестачі доступної вологи в кореневмісному шарі, посухи в атмосфері, вилягання стеблостою і осипання сім'янок. Гібрид чутливий на глибоку обробку грунту і застосування добрив. Висота рослин 160-180 см, кошик середньо-крупний, злегка опуклий, діаметром 18-22 см. Купити насіння гібриду Гранд Адмірал 7+ можна на сайті, заповнивши форму замовлення.

Сім'янки великі, чорні, з вмістом олії 50-52%, Лузжистість 21-24%. Гібрид соняшнику Гранд Адмірал 7+ має потенціал врожайності 55 ц / га. Середня врожайність в демонстраційних посівах при терміні сівби на початку травня досягала 35-38 ц / га, що є досить високим показником в умовах повної відсутності опадів.

Стійкість

Гібрид соняшнику Гранд Адмірал 7+ проявляє генетичну стійкість до збудників фомопсису, іржі соняшнику, борошнистої роси, сірої та білої гнилі.
Кореневий паразит Вовчок рас 7+ не оселяється на його кореневій системі.
Рослини не пошкоджуються шкідником вогнівкою. Купити насіння гібриду Гранд Адмірал 7+ вигідно для посіву в зоні південного степу.

Фракційне ділення

Науковий інститут селекції (НІС) пропонує придбати насіння трьох фракцій: Стандарт (50-59 г), Екстра (60-69 г) і Екстра + (60-69 г). Виповненість насіння гарантується почергової обробкою на пневмостолі та фотосепараторі. Щоб купити насіння гібриду соняшнику від НІС, виберіть фракцію і заповніть форму.

Обробка насіння

Приділяється велика увага підготовці насіння - вони обробляються:
  • Фаєр, ТН: 3 л/т
  • Командор Екстра: 6 л/т
  • Powerfol Energy Seeds
Made on
Tilda