Гібрид Догода - насіння соняшнику від НІС

16
100
грн.
200
грн.
Новинка від Наукового Інституту Селекції (НІС) – гібрид соняшнику Догода з високим вмістом лінолевої кислоти, середньопізній термін дозрівання забезпечить отримання врожаю на рівні 4,0-4,5 т/га. Купити гібрид Догода з доставкою у всі регіони України можна на нашому сайті, вибравши необхідну кількість насіння та спосіб оплати.
Характеристики

Тривалість періоду вегетації соняшнику Догода від сходів до збирання врожаю 123-130 діб (виправити). Висота рослин 140-170 см. Кошик злегка опуклий, діаметром 21-24 см. Квітки запилюються зі 100%-ною виконаністю (натурою) сім'янок, при перезріванні не обсипається. Потенціал урожайності, на яку слід розраховувати, обробляючи гібрид соняшнику Догода, становить 5,0 т/га.

Як вказує оригінатор Науковий Інститут Селекції, гібрид соняшника Догода виявляє олійність насіння, що по регіонах вирощування стабільно утримується на рівні 50-53%. Вміст лінолевої кислоти, що відноситься до групи омега-6 поліненасичених (корисних) жирних кислот 68,2%, ліноленової (омега-3) 1,5%, мононенасиченої олеїнової жирної кислоти 18,6%, насичених жирів 11,7%.

Особливості вирощування

Терміни посіву насіння соняшника Догода варіюють залежно від місця обробітку від 5 квітня до 30 травня. Головна умова для одержання врожаю, близького до потенційного – оптимальне зволоження території. Тому гібрид соняшнику Догода не рекомендується обробляти у посушливих регіонах. Температура ґрунту на момент сівби 8-12о С.

Найкращі попередники - зернові колосові культури: пшениця, жито, ячмінь, а також кукурудза на силос. Як попередники не підходять: ріпак, бобові культури, соняшник. Боротьбу з бур'янами, хворобами та шкідниками рекомендується проводити за класичною технологією.

Рекомендації з норм висіву

Норми висіву визначають відповідно до рекомендованої густоти стояння рослин перед збиранням:
  • у зоні недостатнього зволоження – 40-45 тис./га;
  • у зоні нестійкого зволоження 45-50 тис./га;
  • у зоні достатнього зволоження 50-55 тис./га.
У нас можна вигідно купити гібрид соняшнику від НІС із гарантованою рентабельністю обробітку культури!

Стійкість

У випробувальних посівах Наукового Інституту Селекції Догода проявляв підвищену стійкість до нових рас вовчка A-G+, вище середнього ступеня стійкий до борошнистої роси, іржі, фомопсису, сірої та білої гнилі. Купити гібрид Догода рекомендується тим виробникам, на чиїх полях безуспішна боротьба зі спалахами паразитичної рослини вовчка.

Обробка насіння

Фахівці Наукового Інституту Селекції розробили послідовність застосування препаратів для обробки насіння перед посівом та застосовують її на всі вироблені гібриди соняшнику:
  • Фаєр, ТН: 3 л/т
  • Командор Екстра: 6 л/т
  • Powerfol Energy Seeds
Купити гібрид соняшника від НІС можна зі стандартною та високою масою насіння, отримавши повний комплекс рекомендацій щодо вирощування.
Made on
Tilda