Озима пшениця сорту Сотниця - купити насіння

Купити

Озима пшениця Сотниця (Triticum aestivum L.) - м'яка, остистая, низькоросла, високоінтенсивних, за якістю зерна сильна, різновид Ерітроспермум, виведена в г. Киев. У державному реєстрі сортів України рекомендована до обробітку в зоні степу, лісостепу, полісся з 2013 року. Науковий Інститут селекції пропонує купити насіння озимої пшениці кращих сортів.

Агробіологічна характеристика

Висота рослин 71-76 см. Стебла стійкі до вилягання, зерно не обсипається і не проростає в колосках. Дозріває в середні терміни за 283-285 днів. Зимостійкість і посухостійкість - підвищена. Озима пшениця сотниця високо стійка до захворювання борошнистою росою і бурою іржею (7-8 балів за обома фітопатогенів). Купити сорт сотниця з цінними якостями можна на нашому сайті.

 

Середня врожайність сотниці за підсумками конкурсного випробування становила 9,12 т / га. Максимальна врожайність 11,0 т зерна з 1 га була отримана в 2012 році. Це на 1,19 т перевищило національний стандарт. Купити сорт озимої пшениці сотниця нескладно, слід вибрати потрібну фракцію насіння і заповнити поле доставки.  

 

За підсумками державного випробування з проведенням 50 тестувань сортів середня врожайність сотниці в природних зонах склала:

  • степи - 5,36 т / га;
  • лісостепу - 6,64 т / га;
  • полісся - 5,92 ц / га.

Результати показали, що сорт сотніци гарантовано забезпечує прибавку врожайності 0,42-0,48 т / га по відношенню до національного стандарту. Купити сорт сотниця доцільно господарствам, в яких не отримували надбавки врожаю через погану пристосованості сортів до зміни елементів технології обробітку і факторів навколишнього середовища.

Якість зерна і хліба

Вміст білка в зерні 14,5-15,5%, сирої клейковини 31,0-33,9%. При технологічній оцінці борошномельних якостей сила борошна становила 345-360 Е.А. При випічці з 100 г борошна отримували хліб об'ємом 1,1-1,2 л. Оцінка хліба за загальними показниками 8,2-8,5 балів. Купити сорт озимої пшениці сотниця з високою якістю зерна можна у нас.

Рекомендації по вирощуванню

Норма висіву сорту сотніци 5,0-6,0 млн. Шт. схожих насінин на 1 га, глибина посіву не більше 5-7 см. У посушливих умовах висівають менше насіння і глибше, ніж в зонах з оптимальним зволоженням. Найкращі результати зростання і врожайності досягаються при посіві в другій половині оптимального строку сівби. Купити сорт озимої пшениці сотниця можна вже зараз.

 

Визначення схожості насіння сорту сотниця не слід проводити протягом декількох місяців після збирання, оскільки він має подовжений період післязбирального спокою. У насіннєвих посівах можливо перехресне запилення, що відбивається на висоті стеблостою, яка може варіювати у рослин в період вегетації на тлі стабільних фенотипічних ознак.   Купити насіння озимої пшениці від виробника можна тут.  

 

Надбавка врожаю досяжна на високому агрофоні з внесенням оптимальних і підвищених доз добрив. Науковий Інститут селекції рекомендує застосовувати в посівах в період від колосіння до цвітіння ефективні фунгіциди Альто супер, Фалькон, Фолікур. 


Для досягнення високої якості зерна необхідна третя азотна підгодівля у вигляді розкидання туків або обприскування посівів розчином карбаміду з розрахунку 10-15 кг діючої речовини на 1 га в період від колосіння до молочної стиглості. Пропонуємо купити сорт озимої пшениці сотниця на нашому сайті.

Відео про сорт Сотниця

Сорт озимої пшениці Сотниця

Плейліст на YouTube з відео про сорта озимої пшениці

  • Сайт
  • Магазин