Озима пшениця сорту Соломія - купити насіння

Купити

Соломія - високопродуктивний короткостебельний середньоранній сорт-дворучка інтенсивного типу, різновид Ерітроспермум з генетично зумовленим високою якістю зерна. Науковий Інститут селекції рекомендує купити сорт Соломія виробникам з посушливих регіонів для подзимнего посіву та можливого пересіву навесні. Озима пшениця Соломія входить до державного реєстру сортів України з 2016 року, районовані в полісся, лісостепу і степу. Купити насіння озимої пшениці від виробника можна на нашому сайті.

Агробіологічна характеристика

Від посіву до збору врожаю потрібно 278-282 дня. Максимальна висота рослин 91 см, стебла не вилягають (стійкість 7 балів), зерно з колосся не обсипається, в польових умовах не проростає (стійкість до осипання 7 балів). Озима пшениця Соломія володіє зимостійкістю і морозостійкістю вище середнього рівня, засухо- і жароустойчивость - висока (8 балів). Купити сорт озимої пшениці Соломія високих репродукцій можна на сайті, оформивши замовлення і доставку. Норма висіву 5,5-6,0 млн. Шт. схожих насінин на 1 га.    

 

Стійкість до борошнистої роси, бурої іржі та фузаріозу висока (7 балів для всіх фітопатогенів). Купити сорт Соломія з високою стійкістю до хвороб можна у нас.   

 

У державних випробуваннях була досягнута врожайність 9,92 т / га, що на 0,79 т / га перевищувало національний стандарт. Максимальну врожайність 10,85 т / га отримали в 2015 році, що було вище стандарту на 1,22 т / га. 

 

Середня врожайність:

  • в степовій зоні 5,53;
  • лісостеповій - 6,65;
  • полісся - 5,9 т / га. 

Потенціал врожайності 12 т / га. науковий Інститут Селекції пропонує купити насіння озимої пшениці для вирощування в Київській, Миколаївській, Дніпропетровській, Волинській, Вінницькій, Львівській, Черкаській, Донецькій та інших областях.

Якість зерна і хліба

Вміст білка в зерні 14,0-15,0%, сирої клейковини 28,5-33,1%. Ці показники відповідають сильної пшениці. При технологічній оцінці сорт показує силу борошна 327-391 Е.А. З 100 г борошна випікали хліб обсягом 1,15-1,28 л. Оцінка хліба за узагальненими показниками висока - 8,2-8,4 бала. Сукупність позитивних властивостей свідчить на користь того, щоб купити сорт озимої пшениці Соломія від виробника.

Рекомендації по вирощуванню

Оптимальними попередниками є зайнятий пар, однорічні трави, горох. Найкращі сходи отримують при посіві в другій половині оптимальних строків. Високу врожайність озимого сорту Соломія можна отримати при інтенсивній технології обробітку із застосуванням оптимальних і підвищених доз мінеральних добрив і засобів захисту рослин в фазу колосіння і пізніше. Купити сорт озимої пшениці Соломія для інтенсивної технології вирощування можна у нас.  

 

Для активації росту рослин необхідна ранньовесняна підгодівля мінеральними добривами по мерзлоталому грунті, а на бідних грунтах - восени незадовго до або після посіву. Купити сорт озимої пшениці Соломія для посіву можна на нашому сайті вже зараз.

 

Для отримання якісного зерна необхідні три підгодівлі азотними добривами. Особливу важливість має третя - в фазу колосіння або відразу після її настання.

Відео про сорт Соломія

Сорт озимої пшениці Соломія

Плейліст на YouTube з відео про сорта озимої пшениці

  • Сайт
  • Магазин