Озима пшениця сорту Щедрість Одеська - купити насіння

Купити

Озима пшениця Щедрість Одеська м'яка (Triticum aestivum L.), різновид Ерітроспермум, характеризується комплексом позитивних якостей: середньо-пізньостиглий сорт для степової та лісостепової зони, добре переносить спеку, полукарлік, високоінтенсивного типу, адаптивний, підходить для обробітку на зрошенні. У посівах проявляє найвищу продуктивну кущистість, стійкий до хвороб. За вмістом клейковини і якості борошна - цінна пшениця. У державному реєстрі сортів України з 2014 року. Виведена в Одесі. Науковий Інститут селекції пропонує купити сорт озимої пшениці ЩедрістьОдеська.

Сортові ознаки

Колос веретеновідний, довжиною 9,4-9,8 см покритий білими лусками. Зернівки овальної форми, червоні, щільно зібрані в колосся по 62-71 штуки. Кільовий зубець за формою прямої, подовжений, 4,4-5,1 мм. Колоскові луски овально-ланцетні з прямим плечем середньої ширини 0,6-0,7 мм. Ширина зернівок 3,5-3,8 мм, перевищує довжину, яка становить 2,3-2,8 мм, товщина - 3,3-3,4 мм. Купити сорт Щедрість Одеська можна на нашому сайті.

Агрономічні характеристики

Період від посіву до збору врожаю 286-288 днів, що на 2-3 дні довше, ніж у контрольного сорту Антонівка. Стеблестой вирівняний, висотою 82-86 см (полукарлік).

 

Науковий Інститут селекції успішно вирощує насінне зерно озимої пшениці Щедрість Одеська високої якості. Купити насіння озимої пшениці можна тут. Потенціал врожайності сорту 8,0-12,5 т / га. Норма висіву 4,5 - 5,0 млн. Шт. схожих насінин на 1 га.

Стійкість

Стійкий до вилягання (8 балів), зерно при перестої в посівах не обсипається (стійкість 8 балів), не проростає.

 

Сорт проявляє стійкість до кореневих гнилей, септоріозу, борошнистої роси на рівні 7-8 балів; бурої іржі 8-9 балів; фузаріозу 6-7 балів. Морозостійкість і стійкість до комплексу несприятливих факторів зимового періоду середня - на рівні 6-7 балів. Засухо- і жаростійкість висока - 8-9 балів. Пропонуємо купити сорт озимої пшениці Щедрість Одеська у нас.

Якість зерна і хліба

Вміст білка в зерні 12,6-13,8%, клейковини 28-34%. Сила борошна 286-318 Е.А. Для отримання зерна з високими хлібопекарськими якостями необхідно купити сорт озимої пшениці ЩедрістьОдеська.

Переваги сорту

  • підходить для адаптивних, інтенсивних технологій з застосуванням зрошення;
  • пізніше дозрівання дозволяє спланувати період збирання в господарстві без «пікових» навантажень;
  • неполегающіе стебла;
  • зерно не осипається при перестої;
  • чуйний на внесення азотних добрив (К = 8,4-10,7);
  • виносить грунтову і атмосферну посуху;
  • в роки, коли немає спалахів грибкових захворювань, посіви обходяться без фунгіцидних обробок.

Купити сорт озимої пшениці Щедрість Одеська потрібно, оскільки сорт економить ресурси господарства.  

 

Наш сайт пропонує купити насіння озимої пшениці високих репродукцій, найбільш часто використовуваних фракцій. Щоб купити сорт ЩедрістьОдеська,виберіть фракцію насіння для отримання дозволу доставку. 

Відео про сорт Щедрість Одеська

Сорт озимої пшениці Щедрість Одеська

Плейліст на YouTube з відео про сорта озимої пшениці

  • Сайт
  • Магазин