Озима пшениця сорту Місія Одеська - купити насіння

Купити

Озима пшениця Місія Одеська (Triticum aestivum L.) - м'яка, середнього терміну дозрівання, за якісними показниками зерна і борошна - сильна, інтенсивного типу з високим адаптивним потенціалом. Відноситься до різновиду Ерітроспермум, в реєстрі сортів України з 2010 року. Виведена в Одесі. Науковий Інститут селекції пропонує купити насіння озимоїпшениці.

Сортові характеристики

Колос білого забарвлення, остистий, пірамідальної форми, в довжину 9,2-10,0 см. Подовжені зернівки червоного кольору, з кілем, зібрані в колос середньої щільності. Ості білого кольору, жорсткі, відходять від колоса під кутом 40-45о.Плече колоскових лусок пряме, в ширину 1,1-1,4 мм. Кільовий зубець прямий, довжиною 2,3-5,9 мм. Довжина зернівок 6,7-8,9 мм, ширина 3,6-4,1 мм, товщина 3,1-3,6 мм. Показник маси 1000 зерен становить 38-44 м Купити сорт озимої пшениці Місія Одеська можна на нашому сайті.

Агрономічні характеристики

Період від посіву до збору врожаю 283-287 днів. Потенційна врожайність, закладена в генетиці сорти, на рівні 11,0-12,0 т / га. Середня врожайність, отримана в роки селекційних випробувань, 6,69 т / га. Озима пшениця Місія Одеська проявляє високу продуктивну кущистість в посівах. Висівають 4,5-5,5 млн. Шт. схожих насінин на 1 га. Висота кущів 95-104 см.

 

Сорт має відмінні агрономічними характеристиками. Науковий Інститут селекції рекомендує його до посіву в степовій і лісостеповій природних зонах, оскільки він показує засухо- і жароустойчивость на рівні 9 балів. Купити сорт озимої пшениці Місія Одеська з доставкою нескладно.

Стійкість

Морозостійкість і зимостійкість висока (8-9 балів). Купити сорт Місія Одеська можна тут. 

 

Стеблестой не вилягає (стійкість 9 балів). Зерно в колосі не обсипається, не проростає. Імунна стійкість до хвороб вище середньої: 

- бурої іржі 5-6 балів;

- стебловий іржі 4-5 балів;

- борошнистої роси 4-5 балів;

- різновидам головешки 4-5 балів;

- септоріозу 5-6 балів;

- вірусу жовтої карликовості ячменю (ВЖКЯ) - стійкий.

Якість зерна і хліба

Вміст білка в зерні високе - 13,8-14,1%. Клейковина на рівні 28,0-29,5%. При технологічній оцінці сорт показує силу борошна 320-376 Е.А. Узагальнена оцінка хліба 4,6-4,9 бала, що свідчить на користь того, щоб купити сорт МісіяОдеська.Сорт формує високий урожай і якість зерна в роки, значно варіюють за погодними умовами, технологічні властивості борошна з нього хороші. Зараховується до сильних сортів озимої пшениці.

Особливості обробітку

Сорт степового екотіпа, проявляє високі адаптивні якості до грунтів з низьким природною родючістю, несприятливим попередникам, відсутності опадів в осінній і весняний період. Купити сорт озимої пшениці Місія Одеська рекомендується виробникам в посушливій зоні. На тлі інтенсивних технологій сорт проявляє високу чуйність у вигляді підвищення врожайності. Чуйний на обробку насіння перед посівом. Пропонуємо купити насіння озимої пшениці найкращої якості. 


Щоб купити сорт озимої пшениці Місія Одеська, виберіть цікаву для фракцію насіння і заповніть поля доставки.

Відео про сорт Місія Одеська

Сорт озимої пшениці Місія Одеська

Плейліст на YouTube з відео про сорта озимої пшениці

  • Сайт
  • Магазин