Купити насіння соняшника в Запоріжжі

Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити

Соняшник є однією з перших і важливих сільськогосподарських культур, яка з кожним роком стає все більш популярною. Соняшникова олія, що виробляється з зібраного врожаю використовується як в промисловості, так і в побуті, тому попит на насіння соняшнику завжди є, особливо виникає необхідність їх купити серед тих, хто безпосередньо займається вирощуванням цієї культури. 

 

Нижче Ви дізнаєтеся, який сорт або гібрид соняшнику найкраще купувати, як відрізняється процес вирощування в залежності від землі, від області, в якій Ви будете вирощувати соняшник, дізнаєтеся, як доглядати за рослиною і які хвороби можуть зустрінеться Вам.

 

Насіння соняшника від Наукового інституту селекції

Спочатку необхідно купити насіння соняшнику, для чого треба їх вивчити, щоб розуміти який сорт або гібрид соняшнику підійде в Запоріжжі і дасть бажаний урожай. 

Ми пропонуємо Вашій увазі наступні гібриди та сорти: 

 • Гранд адмірал;
 • Прайм;
 • Бренд;
 • Дозор;
 • Кардинал;
 • Мир;
 • Люкс.

Сорти і гібриди відрізняються між собою врожайності, а також пристосованістю до умов зростання. Так, гібриди соняшнику вважаються більш родючими в порівнянні з сортами. Але сорти в свою чергу відрізняються менш вибагливими умовами і не вимагають до себе якихось особливих умов, не вимагають особливого догляду.

 

Важливо відзначити, що вся наша продукція має високу якість, яку ми гарантуємо Вам. Наші насіння (і сорти, і гібриди) відрізняються тим, що добре поводяться і пристосовуються до різних умов вирощування культури. Тобто вони не вимагають до себе будь-яких особливих умов, лише при дотриманні яких буде урожай. У цьому можна переконається, подивившись інформацію на нашому сайті, вивчивши опису насіння, ознайомившись з відео, де буде чітко показано, як веде себе ця культура в тій чи іншій області. На сайті також можна замовити і купити соняшник високої якості за досить вигідною ціною.

 

Особливості вирощування культури

Насіння подсолнечніка в Запоріжжі можна відрізняти за кількома класифікаціями:

 • В залежності від вмісту кислот (розрізняють соняшники за змістом олеїнової кислоти, тобто за типом масла): поліненасичені, мононенасичені, середньоолеїнової;
 • Залежно від терміну вегетації (тобто протягом якого періоду часу буде відбуватися процес вирощування насіння соняшнику в Запоріжжі від висівання насіння до збору врожаю): ранньостиглі, середньоранні, середньостиглі, середньопізні.

Перш, ніж купити соняшник, важливо звернути увагу на вищевказані фактори.

 

Також перед тим, як придбати насіння соняшнику в Запоріжжі, необхідно чітко розуміти, де саме Ви збираєтеся сіяти куплені насіння, на якому земельній ділянці, яка там грунт, якими характеристиками і особливостями вона володіє. Дуже важливо оцінювати грунт з точки зору її родючості - оцінити, наскільки вона була родючою в попередні періоди, а також її засміченості - проаналізувати ступінь появи бур'янів на такій землі.

 

Залежно від цих чинників також можна вибирати сорт насіння, так як деякі з них можна вирощувати на землях, які є менш родючими, і на яких підвищений ступінь засміченості.

 

Треба також враховувати, що насіння соняшнику в Запоріжжі вимагають до себе особливий рівень вологості, так як соняшник досить влаголюбив і витратіет велика її кількість, особливо у весняний період.

Тому в південних регіонах завжди важче вирощувати цю культуру в зв'язку з постійним недоліком вологи.

 

Для вирощування соняшнику в посушливих районах існують спеціальні насіння, які мають певну стійкість до посухи, і за якими легше доглядати, ніж за класичними сортами, які вимагають високий рівень вологи для свого харчування.

 

Стійкість до хвороб

Коли вибираєте насіння соняшнику в Запоріжжі, звертайте також на такий фактор, як стійкість до хвороб і шкідників. Звичайно, краще віддавати перевагу тим, у яких рівень стійкості вищий. Але навіть, якщо соняшник заболевает, є відмінні способи боротьби з цим, адже зараз існує величезна кількість спеціальних засобів, які здатні впоратися з проблемою. Головне, це своєчасно виявити таку проблему, щоб вона не погіршилася.

 

Найбільш часті проблеми зустрічаються саме з листям соняшнику, на яких можуть з'являтися плями, вони можуть жовтіти, гнити. Причини появи захворювань можуть бути самими різними: грунт, в якому були посаджені насіння, вода, якою здійснюється полив, температура повітря, що не підходить для конкретного сорту, і інші.

 

Для профілактики різних захворювань рослини і підвищення імунітету можна використовувати спеціальні добрива. Вони насичують рослина живильними речовинами, підвищуючи їх рівень стійкості до засух, сприяють зростанню рослині і збільшення врожайності. Цей спосіб захистить соняшники від освіти захворювань.

Способи доставки та оплати товару

Ми пропонуємо Вам не просто якісний продукт з відповідною гарантією його вирощування, а й забезпечимо дуже зручний спосіб замовлення, доставки і оплати наших товарів за допомогою нашого офіційного сайту.

 

Ви можете забрати замовлення насіння соняшнику як самовивозом на нашому складі, так і можете скористатися поштовими послугами шляхом доставки або в відділення пошти, або кур'єром за вказаною адресою в будь-яке місто України (Київ, Харків, Херсон, Запоріжжя, Дніпропетровськ та інші). При отриманні товару (незалежно від способу доставки) необхідно мати при собі документ, що ідентифікує Вашу особу, щоб Ви могли отримати своє замовлення, а інакше замовлення не може бути виданий.

 

Оплата за замовлення також може бути здійснена одним із таких способів:

 • готівковий розрахунок;
 • безготівковий (оплата рахунку через будь-який банк або будь-який інтернет-банкінг);
 • накладений платіж (якщо ви замовляєте доставку за допомогою поштових послуг, в цьому випадку утримується відсоток за пересилку грошей).

 

На нашому сайті також є контактні номери, за якими Ви зможете зв'язатися з нашими менеджерами-консультантами, які можуть надати більш детальну інформацію про нашу продукцію, дадуть відповідь на Ваші запитання, а також допоможуть Вам зробити правильний вибір.

 

Якщо у Вас не вийде самостійно купити насіння соняшнику за допомогою сайту, то наші менеджери допоможуть Вам у цьому, вони пояснять, як це зробити, або допоможуть оформити замовлення в онлайн-режимі.

 

Замовляючи продукцію у нас, Ви однозначно робите правильний вибір, у нас Ви зможете купити найкращі насіння соняшнику, ми гарантуємо якість і врожайність.

 • Сайт
 • Магазин