Купити насіння соняшника в Вінниці

Гібриди соняшника під Гранстар

Наприклад, міжлінійний гібрид Гранд Адмірал відрізняється середньо-ранніми термінами дозрівання, рекомендований для вирощування в зоні Степу і Лісостепу. Головне достоїнство культури - переносимість високих доз гербіцидів. Такими ж властивостями володіють і інші гібриди виробництва НІС, наприклад - Прайм.

Купити
Купити

Класичні гібриди соняшника

Коли в пріоритеті врожайність, рекомендовано купувати гібридсоняшнику:

  • Дозор - простий міжлінійний гібрид, дає високі врожаї в районах з хорошою влагообеспеченностью і в посушливих регіонах.
  • Трьохлінійний гібрид соняшнику Кардинал (F1) - вдосконалена культура олійного напрямку. Особливість рослини - затягнуті терміни цвітіння. У цей час відбувається додаткове запилення, що підвищує врожайність. Потужні, міцні стебла соняшнику висотою до 165 см, стійкі до вилягання.

Купити насіння соняшнику можна на нашомусайті.Вся продукція проходить калібрування і технічний контроль. Фахівці компанії підкажуть, як підібрати насіння соняшнику вВінниці,розрахувати норму висіву, скільки матеріалу для цього буде потрібно.

Купити
Купити

Сорти соняшника

Клімат Вінницької області континентальний, неоднорідний, для вирощування сільськогосподарських культур не скрізь сприятливий. Науковий інститут селекції рекомендує вирощувати насіння соняшнику в Вінниці українського виробництва. В умовах регіону слід вибирати сорти: вони менш урожайні порівняно з гібридами, але краще пристосовуються до умов зростання. 

 

Рекомендуємо купити насіннясоняшнику: 

  • Мир - сорт соняшнику стійкий до посухи, його можна вирощувати на будь-яких типах грунтів;
  • Люкс - сорт соняшнику адаптований до обробітку в будь-якому регіоні, пристосовується до різних типів грунтів, середні показники врожайності;

Якісне насіння соняшнику в Вінниці мають високу схожість, дружно ростуть, в процесі визрівання семянки не обсипаються.

 

Купити
Купити

Добрива

Головним ворогом посівів соняшнику є грибкові захворювання. Насіння соняшнику в Вінниці після появи сходів можуть постраждати і від посухи. НІС випустив органо-мінеральне добриво з фунгіцидною дією. 

 

Це комплексний препарат, який застосовують в період вегетації рослин. Засіб активізує біохімічні процеси в клітинах, підсилює імунітет. У соняшнику зростає опірність захворюванням. 

 

Після застосування соняшник відрізняється морозостійкістю і посухостійкістю. У пошкоджених рослин прискорюється зростання, розвиток і регенерація. Також підвищується стійкість при обробці гербіцидами. Добриво сприяє збільшенню зеленої маси, поліпшенню якості нових насіння.

 

Купити соняшник і ефективне добриво для нього можна на сайті НІС. У розділі «Доставка і оплата» є телефони фахівців компанії.

Купити

Рекомендовані протруйники

Соняшник - одна з найбільш стійких культур. При несприятливих погодних умовах розвиваються небезпечні для культури захворювання: фомоз, борошниста роса, різноманітні гнилі, іржа. 

 

У Вінниці вовчок поширена повсюдно, але ступінь ураження посівів не однорідна. Все залежить від якості посівного матеріалу, способів обробітку грунту, догляду за посівами. Багато гібриди та сорти соняшника від НІС мають імунітет до цього розповсюдженому захворюванню.

 

 

Фахівці НІС рекомендують обробляти насіння перед посадкою. Це захистить їх від захворювань і шкідників. 

Протруйник насіння Кайзер - системний інсектицидний препарат забезпечує надійний захист від більшості шкідників. Діюча речовина добре працює навіть в жарких і посушливих умовах. 

 

Протруйник насіння Фаєр - унікальний трикомпонентний фунгіцид контактно-системної дії. Препарат забезпечує захист насіння від захворювань широкого спектру, його відрізняє висока ефективність проти активних патогенних організмів. 

 

Аналоги серед вітчизняних і зарубіжних засобів відсутні. Насіння соняшнику Вінниця та інші міста можуть придбати на сайті, продукцію рекомендовано обробляти протравлювачем Фаєр перед посадкою.

Науковий інститут селекції

Науковий інститут селекції (м.Миколаїв) займається виведенням сортів і гібридів олійної культури. Вони характеризуються високими показниками врожайності і олійності насіння, хорошими смаковими характеристиками, оптимальним розміром і формою, висотою рослини.

Представлені на сайті насіння Гранстар і ЕвроЛайтінг стійких гібридів не схильні до дії відповідних гербіцидів. Гібриди соняшнику відрізняються різними термінами дозрівання, придатними для того чи іншого регіону.

 

Якість продукції

В результаті 10-річних випробувань були отримані насіння з наступними характеристиками:

  • стійкість до вовчка;
  • не страждають від обробки сильними гербіцидами (Евролайтінг, Експрес);
  • мають імунітет до різних форм фомопсису, фомозу, сірої та білої гнилі.

Купити насіння соняшнику можна на сайті Наукового інституту селекції.

Оплата і доставка

Купити соняшник сорт і гібриди можна на сайті НІС. Вся інформація в повній мірі забезпечує уявлення про якість продукції. Якщо виникли питання, можна зв'язатися з представниками компанії за телефонами, вказаними в розділі «Контакти».

Як замовити

Придбати насіння соняшнику Вінниця та інші міста області можуть на сайті, натиснувши на кнопку купити. Також можна зробити замовлення по телефону.

Доставка

На сайті НІС набувають насіння соняшникуВінниця,інші районні та обласні центри України. Географія поставок збільшується щороку. Для швидкої і зручної доставки рекомендуємо скористатися послугами «Нової пошти», «Укрпошти», службою доставки «Інтайм».

 

Оплата

Є можливість здійснити покупку за допомогою післяплати. У цьому випадку товар оплачується у відділенні пошти при його отриманні.

 

Якщо хочете придбати якісний посівний матеріал на сайті НІС просто і зручно, отримати товар можна в будь-якому місті України в найкоротші терміни.

 

  • Сайт
  • Магазин