Купити насіння соняшника в Миколаєві

У каталозі нашої компанії представлене наступне насіння соняшнику Миколаїв:

Гібриди соняшника під Гранстар

Гранд Адмірал. Ранній варіант, вегетаційний період становить 100 днів. Рослина стійка до посухи, але відчутно до обробки грунту і застосування добрив. Висота масляного культури сягає 2 метрів, з діаметром 20 см. 

 

Прайм. Посівний матеріал, який висаджують на початку квітня, а цвітіння починається вже в липні. Досягає розміру 170 см, має широке листя, які не втрачають колір весь період вегетації, що дозволяє використовувати для сенозаготовок.

Купити
Купити

Гібриди соняшника під Євро-Лайтінг

Бренд. Насіння соняшнику в Миколаєві, які рекомендовані для розведення рослинності в степовій зоні.

Купити

Класичні гібриди соняшника

Дозор. Гібрид среднераннего соняшнику, збір врожаю починають через 105 днів. Максимальна шкала зібраних плодів 50 ц. з гектара землі. Досягає висоти 1, 8 метра, відрізняється дружнім дозріванням насіння.

 

Кардинал. Зростання культур починається на початковому етапі онтогенезу, цвітіння затягується на кілька місяців і відбувається запилення, що значно впливає на показник врожайності. Потужні рослини, висотою 160 см повністю стійкі до вилягання. Купити насіння такого соняшнику можна в нашому магазині за знижку за 950 гривень.

Купити
Купити

Сорта соняшника

Мир. Ультраранній представник з категорії насіння соняшників Миколаїв. Урожай дозріває через 90 днів після сходу, але період цвітіння залежить від погодних умов регіону. Цей гібрид вважається хорошим медоносом, тому рекомендують розміщувати поблизу бджолині вулики.

 

Люкс. Насіння соняшнику в Миколаєві кондитерського напрямку з величезними насінням, адаптовані до всіх видів грунтів. Повний цикл розвитку становить 110 днів, продуктивність на виході приблизно 5 тонн на одному гектарі землі. Цей вид соняшнику користується великим попитом.

Купити
Купити

Соняшник - однорічна культура, представник сімейства складноцвіті. Головна мета вирощування соняшнику - отримання рослинних масел і витяг ядер рослини для переробки їх в насіння. У каталозі нашої компанії присутні тільки якісні сорти і гібриди соняшнику.

 

Загальна характеристика соняшнику

  1. Показники зростання. Сорт соняшника - це високомасленічное рослина, виростає до 190 см, славиться гарною врожайністю і великим кошиком плодів. Згодом насіння подсолнечніка стали популярною їжею, а клацання насіння всепоглинаючим процесом. 
  2. Корисні властивості. Біологи відзначають, що в насінні містяться цінні поживні речовини: вітаміни груп A, E, D, калій, залізо, рослинний білок. Вживання цих елементів дозволяє: нормалізувати кислотно-лужний баланс, уповільнити процес старіння і надати шкірі свіжий вигляд. Також продукти, одержувані з плодів соняшнику, ефективні при терапії серцево-судинних хворобах, і використовується як проносне і жовчогінний засіб.

Посів

Насіння соняшнику Миколаїв висівають коли температура повітря досягає +10 градусів.

Перед посадкою рекомендується правильно підготувати ділянку для однорічних рослин. Відносно ґрунту немає ніяких потреб, але краще плодоношення на чорноземних, суглинкових і каштанових грунтах. На заболочених територіях соняшник теж виростає, але не встигає досягати максимально хороших урожаїв.

 

Спочатку на запланованій ділянці землі вирощують кілька років кукурудзу, капусту або зернові культури. Потім можна купити насіння соняшнику і розводити однорічник. Після збору олійної рослини висівати його в цьому ж місці можна через 5 років, він виснажує землю, і повторна посадка стане неуспішною. 

 

У нашому інтернет-магазині можна не тільки купити насіння соняшнику, а й замовити добрива найвищої якості, розроблені командою вчених, за прийнятними цінами.

Інформація для замовлення

Наша компанія представляє великий асортимент насіння соняшнику в Миколаєві. У нас можна придбати якісний посівний матеріал олійних культур. Часом нелегко визначитися з вибором: команда фахівців з радістю допоможе підібрати насіння за нормою висіву.

 

Продажем насіння займаються багато постачальників, проте купуючи товар у неперевірених представників, є ризик придбати неякісний товар і залишитися без врожаю. Купити насіння соняшнику можна у нас, ми цінуємо своїх клієнтів, тому кожна партія проходить обробку.

 

  • Сайт
  • Магазин