Купити насіння соняшника в Кіровограді

Компанія «НІС» вже багато років займається реалізацією насіння соняшнику. Зайшовши на сайт можна знайти сорти, класичні гібриди, а також гібриди під Гранстар і Євро-Лайтінг. Варто відзначити, що компанія має велику кількість позитивних відгуків від задоволених покупців і має хорошу репутацію на сільськогосподарському ринку України. З гібридів і сортів соняшнику, в каталогах представлені наступні: Гранд Адмірал, Прайм, Бренд, Дозор, Кардинал, Мир і Люкс.

Гібриди соняшника під Гранстар

Гранд Адмірал - популярний і відомий гібрид соняшнику і має деякі переваги. Будучи лінійний гібридом, відмінно пристосований до зростанню в кліматичних умовах: Степу і Лісостепу. Таким чином, буде відмінно справлятися з засухами і екстремально - низькою вологістю повітря і здатні дати відмінний урожай при дефіциті опадів. Ще однією перевагою даної культури, є хороша стійкість до гербіцидів - Гранстар до 50 г, що в рази спрощує процедуру догляду за соняшником.

 

Середній час дозрівання соняшнику «Гранд Адмірал» становить близько 100 днів. Середнє значення вмісту олії в насінні цього гібрида становить близько 50%. Науковий інститут селекції України рекомендує Гранд Адмірал зважаючи на його стійкості до різних хвороб і шкідників і підвищеної рентабельності.

 

Прайм - є гібридом стійким до гранстар і має підвищену врожайність в лісостеповій та степовій кліматичних зонах. Даний гібрид відмінно переносить посушливі періоди і дає великий урожай за умов мінімальних опадів. Крім цього, одним з переваг гібрида є стійкість до гербіцидів. Прайм вирощують в основному, для виробництва соняшникової олії, так як коефіцієнт маслянистості насіння досить високий і досягає більше 50%.

Купити
Купити

Гібриди соняшника під Євро-Лайтінг

Гібрид «Бренд» рекомендований, Науковим інститутом селекції, для посадки в лісостеповій та степовій зоні і пристосований для посіву в посушливих кліматичних зонах. Період дозрівання «Бренда» становить від 108 до 112 днів після появи сходів. Висота дозрілого рослини становить близько 170 сантиметрів. Даний гібрид вимагає лише одноразову обробку гербіцидами, що є головною особливістю. Олійність насіння цього гібриду соняшнику становить від 47% і використовувати його можна як у виробництві масла, так і в інших цілях.

Купити

Класичні гібриди соняшника

Гібрид «Дозор» є середньоранніх рослиною. Термін його дозрівання становить близько 100 днів при підвищеній врожайності, величина якої варіюється від 32 до 50 центнера на гектар. Особливістю Дозору є рівномірне зростання кожної рослини і на виході, ми отримуємо поле однакової висоти - 1,7 метрів. При збиранні насіння, вони не розсипаються і не піддаються іншим несприятливих моментів. Також, як і інші гібриди рекомендований для степової та лісостепової зони. Науковий інститут селекції рекомендує висівати Дозор, де раніше росли ячмінь і яра пшениця. Інші рекомендації та умови експлуатації можна отримати на сайті «НІС».

Купити
Купити

Сорта соняшника

Люкс - є сортом соняшнику з дуже великими насінням. Це має на увазі використання великої площі харчування. Виведений гібрид був у 2012 році і придатний практично для всіх умов і кліматичних зон. Крім раннього терміну дозрівання (близько 100 днів), «Люкс» має підвищену врожайність, до 4,9 тонн на один гектар. Частка змісту масла в одному насінні становить близько 44%.

 

Мир - одне з найбільш вживаних і популярних сортів соняшнику, зважаючи на свої стабільних показників, високої стійкості і хорошою врожайності. При щадить вартості насіння даного сорту, «Мир» може забезпечити врожайність до 4,2 тонн на гектар за недовгий термін, що становить 90 діб.

Купити
Купити

Науковий інститут селекції

Як видно, практично всі сорти, які представлені в нашому асортименті мають підвищену стійкість до таких природних явищ як: посуха і підвищена температура. Представлений соняшник відмінно підходить для вирощування в степових і лісостепових зонах і дають хороший урожай, навіть при мінімальних кількостях опадів.

Оплата і доставка

Крім широкого асортименту різних сортів насіння соняшнику, Науковий інститут селекції пропонує своїм покупцям різні варіанти доставки: є можливість скористатися послугами пошти. Завдяки цій можливості, організація розширює свою географію і співпрацює зі споживачами з багатьох міст України. Також, є можливість доставки насіння зі складу. Це практикується при закупівлі великої кількості сировини. В такому випадку до місця доставки приїде машина організації, а замовнику СМС - повідомлення. Такий зручний інструмент дозволяє економити велику кількість часу і позбавляє від необхідності пошуку транспорту та можливих шляхів доставок куплених насіння.

 

Оплата товару відбувався післяплатою або по передоплаті.

  • Сайт
  • Магазин