Купити насіння соняшника в Дніпрі

Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити

Переваги нашого насіння соняшнику

На нашому сайті ви знайдете насіння соняшнику, які підійдуть за своїми характеристиками саме до вашого клімату. У нашому асортименті представлені такі гібриди,як:

  • Гранд адмірал;
  • Прайм;
  • бренд;
  • дозор;
  • кардинал;

І сорту:

  • Люкс
  • Мир

Наші товари відмінно проявляють себе в кліматичних умовах цієї області, що підтверджено відео, яке розташоване нижче. У нас ви можете купити соняшник і його насіння за прийнятними цінами: крім того, ви можете подивитися характеристики кожного конкретного сорту в описі картки. Наші селекціонери змогли створити гібриди, кожен з яких має свої специфічні властивості, тому ви необмежені у виборі насіння соняшнику в Дніпрі.

 

Купити насіння соняшника в Дніпрі

Соняшник - це одна з найбільш популярних культур в Європейській частині, особливо часто її вирощують на Україні. Тут ця культура зустрічається практично на кожному полі. Попит на соняшник постійно зростає, тому наша компанія пропонує одні з кращих гібридів і сортів соняшнику на ринку країни. Наша продукція представлена кількома гібридами та сортами соняшнику, які мають специфічні властивості, що дозволяє захистити урожай від хвороб, а також розвиватися культурі в практично будь-якій кліматичній зоні.

Особливості вирощування культури

У сільському господарстві активно вирощують цю культуру, тому більшість підприємств навіть стали звільняти простір від інших рослин і овочів. Справа в тому, що це одне з найбільш прибуткових напрямків на даний момент, а можливості кожного господарства обмежені ресурсами. Крім того, більшість компаній пропонує додаткові добрива і речовини, які дозволяють збільшити урожай і допомагають виростити культуру практично в будь-якому кліматі. 

 

Досвід нашої компанії показав, що досягти найбільш високийую прибуток можна при покупці як якісного сорти соняшнику, так і при використанні гібрідов.Для того щоб наші покупці залишилися задоволені своїми посівами, ми пропонуємо якісне насіння і спеціально виведені гібриди і сорта соняшника,які порадують вас своїм урожаєм.

 

Стійкість до хвороб

Окремо хотілося б виділити, що у нас ви можете купити насіння соняшнику, які стійкі до хвороб, які так часто вражають дану культуру. Ми обробляємо насіння спеціальними речовинами і пестицидами, які дозволяють зробити сорти більш стійкими, а значить, ви зможете купити соняшник, який порадує вас багатим урожаєм. Також рекомендуємо купувати додаткові засоби захисту, які убезпечать урожай від шкідників і інших хвороб.

 

Вовчок - це одна з проблем, яка турбує фермерів і підприємців, що займаються сільським господарством. Однак комплекс заходів дозволить уникнути і цієї проблеми - досить вибрати стійкий гібрид соняшнику (всі характеристики можна докладніше подивитися в картках каталогу), а також обробити грунт спеціальними добривами. Також ви можете самостійно збільшити врожайність наших насіння соняшнику Дніпро за рахунок проведення рекомендованих заходів щодо захисту культури від шкідників.

 

Чому саме у нас?

Якщо ви вирішите купити насіння соняшнику у нас, то прийміть правильне рішення! Уже в 2018 році за статистикою компанії наші гібрида зайняли 200 тисяч га. Наші клієнти, один раз спробувавши придбати наші насіння соняшнику, повертаються до нас. Ми працюємо завдяки рекомендаціям від наших постійних клієнтів - саме цей показник якості нашої продукції та обслуговування. Селекційний центр постійно проводять роботи по виведенню нових гібридів, які стійкі до багатьох традиційних хвороб, а також здатні дати врожай у великому обсязі і високої якості.

 

Насіння соняшнику в Дніпрі, які продаються в нашій компанії, стійкі до обробки гербіцидами Експрес і Евролайтінг, а значить, вам не потрібно турбуватися про те, що препарати завдадуть шкоди вашій культурі. Також насіння соняшнику Дніпро стійкі до більшості хвороб: фомопсису, фомозу, сірої та білої гнилі та іншим.

 

Якщо ви ще сумніваєтеся з приводу того, чи варто купити насіння соняшнику у нас, то в розділах нашого сайту ви знайдете вичерпну інформацію про кожну гібриді. Якщо вам потрібна допомога фахівця, то обов'язково пройдіть у вкладку «Контакти» і замовте зворотний дзвінок від наших фахівців.

 

Способи доставки та оплати товару

Для того щоб кожен землевласник міг купити насіння соняшнику незалежно від свого географічного розташування, ми намагаємося збільшити масштаб наших поставок. На даний момент ми відправляємо наші насіння в усі райони України, а якщо ви хочете, щоб насіння соняшнику прибутку до вас в короткі терміни, то рекомендує скористатися сервісами «Нова пошта» або «Інтайм» »- дані служби дозволяють прискорити процес доставки наших товарів. Ми активно співпрацюємо з клієнтами з найбільших міст України: Київ, Харків, Кривий ріг і інші.

Все насіння соняшнику в Дніпрі відправляються безпосередньо зі складу компанії до пункту призначення, який вказує покупець. Наші фахівці при замовленні повідомлять номер вантажної декларації, щоб ви змогли відстежити і оперативно забрати своє замовлення зі складу. Як тільки продукція прийде на склад, вам надійде на мобільний телефон повідомлення. Для отримання товару досить показати документ, що засвідчує особу, сказати номер вантажної декларації і забрати свої насіння.

 

Щоб купити соняшник, вам потрібно натиснути кнопку купити на сторінці товару. У нас доступний Накладений платіж. Уточнити всю інформацію про оплату ви можете у наших операторів. Якщо ви хочете отримати якісний урожай у великому обсязі, то вам варто купити соняшник в нашій компанії - наші насіння дозволять забути про хвороби, шкідників і інші труднощі під час збору і вирощування культури.

 

  • Сайт
  • Магазин