Озима пшениця сорту Єрмак - купити насіння

Купити

Озима пшениця Єрмак (Triticum aestivum L.) - різновид Ерітроспермум, м'яка, високопродуктивна, цінна. Виведена в РФ у ВНДІ зернових культур ім. І.Г. Каліненко (Ростовська область), рекомендована для посушливих регіонів. Пшениця універсального типу, низькоросла, для обробітку по ресурсозберігаючої технології. Купити сорт Єрмак можна у нас, він входить до державного реєстру сортів України з 2005 р селекції сорти застосовувався метод багатоступінчастої гібридизації з подальшим цілеспрямованим відбором гібридного покоління від схрещування ліній 2412/87 (Донська напівінтенсивного х Олімпія) х Донщина. Науковий Інститут селекції пропонує купити сорт озимої пшениці Єрмак високої якості.

Сортові характеристики колоса

Колос веретеновідний, середньої щільності, остистий, покривна забарвлення - біла, довжина 7,5-9,0 см. Остюки короткі, відходять під кутом більше 45о.Колоскові луски яйцеподібні, середньої довжини. Зернівки середні, овально-округлі, пофарбовані в червоний колір. Маса 1000 зерен 41-46 г. Купити сорт Єрмак з доставкою можна на нашому сайті.

Агрономічні характеристики сорту

Дозрівання середньоранні, період вегетації 277-292 дня. Сорт можна висівати в пізній термін, оскільки він має високий ступінь відростання і здатний до кущіння після перезимівлі. Норма висіву 4,5-5,0 млн. Шт. схожих насінин на 1 га. Висота рослин 86-95 см.

Урожайність і попередники

При вирощуванні в випробувальних посівах по попереднику кукурудза на зерно була отримана врожайність 7,67 т / га, що перевищувало стандарт на 170 кг. При вирощуванні після гороху отримували 8,45 т / га зерна сорту Єрмак. Максимальна врожайність була отримана по чорному пару в 2017 році, вона склала 10,6 т / га. Середня врожайність по чорному пару 9,74 т / га. Науковий Інститут селекції рекомендує обробляти сорт Єрмак по парам будь-якого ступеня інтенсивності і найкращим непарових попередниках - гороху, бобів, раннього картоплі. Купити насіння озимої пшениці можна у нас. 


Щоб купити сорт озимої пшениці Єрмак,виберіть фракцію насіння і заповніть форму доставки.

Стійкість

Високостійкий до вилягання (8,3-9,0 балів), не вимагає застосування ретардантів. Зерно з колоса не обсипається, не проростає. Купити сорт озимої пшениці Єрмак для умов степу і лісостепу можна тут. 


Морозостійкість і зимостійкість озимої пшениці Єрмак вище середнього рівня. Після перезимівлі на 1 м2 зберігається 85-100% рослин, пересіву не потрібно. Посухостійкість висока (8,5-8,9 балів). Стійкість до захворювання бурою іржею - висока, жовтої іржею і курній сажкою - середня. Рослини сприйнятливі до борошнистої роси в середнього ступеня. На нашому сайті можна купити насіння озимої пшениці стійких сортів.

Якість зерна і хліба

У зерні міститься білка 14,5%, клейковини 30,9%. ІДК 55-60 А.Ц., W 350-441. При випіканні з 100 г борошна виходить хліб об'ємом 1,08-1,3 л. Загальна оцінка хлібопекарських якостей висока (9,0 балів). Пропонуємо купити сорт озимої пшениці Єрмак потрібної фракції, все насіння високих репродукцій.

Відео про сорт Єрмак

Сорт озимої пшениці Єрмак

Плейліст на YouTube з відео про сорта озимої пшениці

  • Сайт
  • Магазин