Озима пшениця сорту Доброчин - купити насіння

Купити

Озима пшениця Доброчин (Triticum aestivum L.) - м'яка, сильна, різновид Ерітроспермум. Сорт середньоранній, високоінтенсивного типу, здатний адаптуватися до технології обробітку і умов навколишнього середовища. Виведений в Одесі, в реєстрі сортів України з 2013 року. Науковий Інститут селекції пропонує купити сорт Доброчин для вирощування в степовій і лісостеповій зоні.

Сортові ознаки

Колос середньої щільності, солом'яно-жовтого забарвлення, веретеновидної форми. На 10 см колосового стрижня припадає 21-23 колоска. Остюки середньої довжини і щільності, злегка відігнуті в сторони. Колоскова луска широка, яйцевидна, з скошеним плечем. У колосків у верхній частині колоса плече пряме. Нервація неявна. Зубець на колоскової лусці прямий, укорочений 1,8-2,1 мм. Зернівки червоні, середніх розмірів, довжиною 6,5-7,3 мм, шириною 3,2-3,8 мм з неглибокою короткою борозенкою. Купити сорт озимої пшениці Доброчин можна на нашому сайті.

Агрономічні характеристики

Тривалість вегетації 274-282 дня, що в середньому на 2 дні довше контрольного сорту Куяльник. Висота рослин середня - 95-100 см. Стебла НЕ полегают, при перестої посівів в поле зерна з колосків не обсипаються, не проростають.

Сортові ознаки

За роки сортовипробування Доброчин показав середню врожайність на рівні 7,32 т / га, що перевищувало контроль на 330-480 кг. Для отримання максимальної врожайності не менше 10 т / га Науковий Інститут селекції рекомендує обробляти сорт Доброчин за інтенсивною технологією. Купити сорт озимої пшениці Доброчин високих репродукцій можна у нас.

Стійкість

Стійкість до морозу і несприятливих факторів зимового періоду - вище середньої, до спеки і посухи - висока. Озима пшениця Доброчин з груповою стійкістю до хвороб продається за прийнятними цінами. Тут можна купити насіння озимої пшениці від виробника. 

 

Сорт проявляє стійкість:

  • до бурої іржі на рівні 7-8 балів;
  • стебловий іржі - 4-5 балів;
  • борошнистої роси - 6-7 балів;
  • твердої головні - 7-8 балів;
  • піренофороз - 5 балів.

Якість зерна і хліба

Білковий вміст в зерні 13,3-14,2%, клейковини - 26,7%. Сила борошна 390-475 Е.А. Оцінка хліба за загальними показниками 5,1 бала. Купити сорт Доброчин, а також насіння інших сортів з високими показниками якості зерна та борошна, що дозрівають в інші терміни, можна тут. Для цього виберіть потрібні фракції посівного матеріалу і заповніть форму доставки.

Особливості агротехніки

Для досягнення гарантовано високого врожаю за відсутності опадів восени і ранньою весною озиму пшеницю в степовій зоні рекомендується обробляти при стійкому зрошенні. Стебла сорти Доброчин НЕ полегают при дощуванні з високою інтенсивністю штучного дощу. Для обробітку на зрошенні переважно купити сорт озимої пшениці Доброчин на нашому сайті. 

 

Іншою важливою особливістю сорту є те, що посів необхідно проводити в оптимальні терміни. Ранній або запізнілий посів насіння позначається у вигляді зниження врожайності. У нас можна купити насіння озимої пшениці та отримати рекомендації фахівців. 


В цілому комплекс позитивних властивостей сорту свідчить на користь того, щоб купити сорт озимої пшениці Доброчин.

Відео про сорт Доброчин

Сорт озимої пшениці Доброчин

Плейліст на YouTube з відео про сорта озимої пшениці

  • Сайт
  • Магазин